Docenten

Hobo

Cerile Cober 's-Hertogenbosch 073 612 55 38

Fagot

Op dit moment zijn er geen Fagot docenten bij ons bekend. Bent u docent en wilt u hier vermeld worden, neem dan contact met ons op.

Dwarsfluit

Inge Ijpelaar 's-Hertogenbosch 073 61 39 233
Wouter van Breugel 06 23 34 60 08
Marijke van Oosterhout Oosterhout www.fluiters-oirschot.nl 06 12 99 43 03
Jacqueline Arts Nijmegen www.jacquelinearts.nl
Leonie Clahsen Uden www.fluitwijs.nl 06 15 28 34 62
Renske v.d. Heijden 's-Hertogenbosch www.fluitenzo.nl 06 111 77 85
Erik Verbeek Geldermalsen erikverbeek@solcon.nl 06 20 98 82 05

Klarinet

Simone Bommelje Geldermalsen 0345 57 66 28
Jos Bataille Rijswijk 0183 44 21 23
Joost van Balkom 's-Hertogenbosch www.vanbalkom.com 073 631 28 97
Irma Neuteboom Ophemert i.neuteboom@vision-ita.com 0344 65 26 60
Fanny van Rooij ‘s-Hertogenbosch fannyvanrooij@gmail.com 06 22 78 10 97
Bram Versteegen Nijmegen bramisback@gmail.com 06 13 27 91 33

Saxofoon

Ludwig Attevelt Berlicum www.ludwigattevelt.nl
073 503 40 58
Hans Meijdam Rhenoy hansmeijdam@upcmail.nl 06 23 03 43 67
Corina Zwaan Breda corinazwaan@hotmail.com 06 42 16 17 75
Thom Kooijmans Schijndel / Den Bosch thomkooijmans@hotmail.com 06 51 40 83 11
Simone Bommelje Geldermalsen 0345 57 66 28
Marloes Wagemakers Tilburg 06 45 31 07 68
Tanja v.d. Eijnden België 06 54 94 32 20
Roy Hovens Heesch www.royhovens.nl 0412 45 55 32
Paul v.d. Oever Schijndel info@klankenco.com 073 612 31 66
Jean Pennings Best 06 20 43 28 77
Egon Smit Tiel egonsmit@gmail.com 06 26 55 60 82
Sander Loog Utrecht sander.loog@gmail.com 06 41 43 98 80
Joost van Balkom 's-Hertogenbosch www.vanbalkom.com 073 631 28 97
Irma Neuteboom Ophemert i.neuteboom@vision-ita.com 0344 65 26 60
Yvon Arts Utrecht yvon_arts@hotmail.com 06 11 09 80 57
Karlijn Scheepers Culemborg k_scheepers@planet.nl 06 55 75 52 61

Klein koper

Joost van Wichen Zaltbommel info@joostvanwichen.nl 06 36 19 27 63
Harmen J. Klaver Oss hjklaver@hetnet.nl 06 54 64 22 32
Jeroen Doomernik 's-Hertogenbosch (Jazz) info@jeroendoomernik.nl 06 50 67 03 36 
Peter van Helvoort Berlicum 073 503 19 31
Hans Jagtenberg Heerewaarden 0487 57 29 63
Roy van Lent 's-Hertogenbosch www.vanlentmusic.nl 06 38 22 01 65
Simon Bruul Rosmalen simonbruul@gmail.com 06 40 10 84 97
Frits v.d. Meulen Boxtel meul2842@planet.nl 06 53 90 94 24

Waldhoorn

Marco Koppers 's-Hertogenbosch 06 40 75 81 89
Anke van Brussel Kerkdriel anke_v_brussel@hotmail.com 06 44 24 18 97

Trombone

Henri Aarts Rosmalen 06 46 76 24 85
Willem Gerritsen 's-Hertogenbosch willemgerritsen@home.nl 06 41 40 27 08

Groot koper

Robbert Vos 06 19 77 63 16
Kobus Verheij Wijk en Aalburg 06 13 51 56 06
Waldo van Wijk Nieuwendijk 0183 40 46 48 
Kees van de Ven Tilburg www.allroundbassist.nl 06 15 62 14 70
Hugo Verweij Oude Tonge www.hugoverweij.nl 06 26 50 28 03